Otvárame pre Vás komunitnú kaviareň

Je to tu! Možno malý krok pre ľudstvo, no veľký a veľmi dôležitý pre naše sídlisko. Jedinečný projekt, ktorému niet páru uzrie svetlo sveta už túto stredu (1.6.2022) od 10:00 - 22:00 hod.
 
Unikátna komunitná kaviareň priamo v srdci Drocárovho parku konečne otvorí svoje brány. Nádherný priestor, ktorý vonia novotou, precízne vyberané detaily aj rôzne druhy kávy. A k tomu krásne výhľady na hrajúce sa deti a príjemné okolie.
Nenechajte si ujsť otvorenie komunitnej kaviarne na sídlisku KVP už túto stredu - 1.júna od 10:00 hod. Tešíme sa na Vás.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!