Pozývame Vás na vitie adventných vencov s Tatianou Zajacovou

Máte už doma adventný veniec?
 
Mestská časť Košice - Sídlisko KVP pre Vás pripravila možnosť ako si jeden pripraviť, a to za účasti odborníčky Tatiany Zajacovej (Monâme - kvety s dušou). Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 24.11.2022 v dennom centre na Sídlisku KVP (Cottbuská 36) v čase od 15:00 - 18:00 hod.
 
Keď Vianoce zaklopú na Vaše dvere, nech sú ozdobené tým najkrajším vianočným vencom.
 
Odporúčame Vám priniesť si na výzdobu venca dekoračný materiál na dozdobenie (napríklad stužky, sviečky, bodce na sviečky) a samozrejme tvorivú a dobrú náladu.
 
Tešíme sa na Vás!

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!