Pozývame Vás na workoshop k správnemu používaniu defibrilátorov

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP osadí v utorok 18.4.2023 ďalšie dva automatické externé defibrilátory. Pri tejto príležitosti pripravujeme v spolupráci s košickou záchrankou aj edukačný workshop pre verejnosť, ktorý sa uskutoční pri predajni OC KLAS na Hemerkovej ulici v čase od 15:00 - 17:00 hod. Záchranári predvedené profesionálne ukážky prvej pomoci pri zastavení srdca pomocou defibrilátorov. 

Aj takouto cestou chceme zvýšiť povedomie o týchto malých zázrakoch. Príďte si vyskúšať, ako by ste zvládli prvú pomoc v prípade núdze.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!