Live hodina otázok so starostom mestskej časti

Zaujíma Vás konkrétna téma, chcete vedieť, ako samospráva vyrieši to, čo Vás trápi alebo sa len chcete niečo zaujímavé opýtať priamo starostu mestskej časti KVP Ladislava Lörinca?
 
Už v stredu (19.4.) bude starosta ONLINE na Facebookovom profile Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP v čase od 17:00 do 18:00 hod. a rád zodpovie na Vaše otázky. 
 
Otázky nám môžete písať priamo do komentára na FB profile MČ. Pýtajte sa, čo Vás zaujíma. Ďakujeme, že sa zaujímate o veci verejné.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!