Do kroniky mestskej časti pribudli mená najmenších KVP-čkárov

Uvítanie najmenších KVP-čkárov patrí k našim obľúbeným podujatiam. Symbolické vymenovanie novonarodených detí za občanov našej mestskej časti sprevádzajú vždy úsmevné momenty. Inak tomu nebolo ani teraz, kedy sme do našej KVP-čkárskej rodiny privítali 28 detí.
 
Aj napriek tomu, že si naši najmenší tento slávnostný okamih pamätať zrejme nebudú, spomienkou pre nich bude pamätný list, špeciálny KVP podbradník a drobná pozornosť od mestskej časti.
 
Ďakujeme, že ste boli súčasťou tejto slávnosti. Teší nás, že s Vami a Vaši ratolesťami môžeme zdieľať výnimočné chvíle.
Veľká vďaka patrí aj Verejnej knižnici Jána Bocatia v Košiciach a spoločnosti Kaufland, vďaka ktorým sme mohli toto podujatie pozdvihnúť opäť o čosi vyššie.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!