Sídlisko KVP oslavuje 40.výročie svojho vzniku

História Sídliska KVP sa začala písať v januári roku 1983, kedy sa prví KVP – čkári nasťahovali do úplne prvého obytného domu na Dénešovej ulici. Odvtedy uplynulo neuveriteľných 40.rokov a naše KVP vyrástlo v moderné sídlisko. Dnes veľkoryso poskytuje miesto pre život viac ako 22-tisícom obyvateľov.
 
Pozývame Vás nastúpiť na cestu do histórie KVP. Pocestujte spolu s nami v čase, postupne Vám predstavíme, ako to kedysi vyzeralo a zaspomíname si na časy formovania sídliska so zaujímavými osobnosťami.
 
Nebude to žiadna nuda! Oslavy 40.teho výročia Sídliska KVP sa ponesú najmä v duchu našich podujatí, ktoré pre Vás chystáme v priebehu roka.Čakajú Vás aj rôzne videoreportáže, súťaže, rozhovory a oprášime aj staré fotoalbumy.
Čo myslíte, máte aj Vy doma zaujímavé fotografie? Nazrite do svojich osobných archívov, pretože už čoskoro vyhlásime súťaž o najzaujímavejšie historické fotografie sídliska.
 
KVP-čkári, čakajú nás parádne akcie, nové projekty, zaujímavé aktivity, no hlavne hodnotné spoločné stretnutia. Sledujte nás aj naďalej a nič podstatné Vám neujde.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!