Oznam: Práce na inštalácii nových prístreškov MHD sa začnú v júni

Vážení obyvatelia, chceme Vás informovať, že stavebné práce na inštalácii nových prístreškov MHD sa na Sídlisku KVP začnú v júni. Celková cena investície predstavuje sumu takmer 300 000 eur.
 
Spolu s prístreškami dôjde aj k úprave dlažby. Mestská časť zároveň vymení všetky staré lavičky pri zastávkach MHD za nové.
Mrzí nás vzniknutá situácia, v tejto veci už podnikáme aj právne kroky. V momente, ako sa predošlý dodávateľ rozhodol demontovať všetky prístrešky začali sme okamžite konať a transparentne sme Vás o tejto téme informovali.
 
Veríme, že tento raz sa už nič neskomplikuje a práce sa budú realizovať bez problémov.
 
Ďakujeme za pochopenie.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!