Príďte s nami diskutovať o obnove vnútrobloku Klimkovičova - Čordákova

Váš názor nás zaujíma a chceme ho počuť. Aj práve preto pokračujeme v participatívnych stretnutiach s názvom Spoločný plán. Verejná diskusia k projektu obnovy vnútrobloku Klimkovičova – Čordákova sa uskutoční v utorok 22.8.2023 o 17:00 hod. priamo na mieste. Príďte a rozhodujte spolu s nami o veciach, ktoré sa Vás týkajú.
 
My Vám predstavíme naše plány, Vy nám poviete svoje pripomienky a odborníci následne posúdia, či je ich možné zapracovať.
Ak bývate na spomínaných uliciach alebo Vás zaujíma tento projekt, dajte o tom vedieť aj svojim známym a susedom. Ďakujeme.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!