Privítali sme najmenších KVP-čkárov

Na miestnom úrade bolo koncom týždňa veselo. Deti narodené v mesiacoch marec až jún sme oficiálne privítali za občanov našej mestskej časti.
 
Hoci si tieto malé bytosti pravdepodobne tento okamih pamätať nebudú, pripravili sme pre nich pamätný list a malú pozornosť. Veríme, že tieto darčeky im budú spomienkou na toto výnimočné obdobie a začiatok ich cesty v našej KVP-čkárskej rodine.
Radosť z nového života a perspektívy, ktoré tieto novorodeniatka prinášajú, nás napĺňa nadšením. Sme radi, že si pre život vybrali práve Sídlisko KVP.
 
Fotky z podujatia si môžete prísť stiahnuť na USB do kancelárie č.105. Ďakujeme spoločnosti Kaufland za spoluprácu, aj vďaka nim sme mohli toto podujatie urobiť ešte krajším.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!