Leto s NEONKOU na KVP zakončíme fit maratónom

Športové Leto s Neonkou sa na sídlisku KVP blíži ku svojmu vrcholu. Čaká nás niečo skutočne špeciálne. Pripravte sa na 90-minútový fit maratón, ktorý Vás dostane do pohybu, zábavy a pozitívnej energie. Toto je udalosť, na ktorú sa nechcete len pozerať z okna - chcete byť jej súčasťou!
 
Pod vedením profesionálnych trénerov si spoločne na ihrisku v Drocárovom parku od 18:00 hod. zacvičíme Bodyattack, Bodycombat a Core. Je to jedinečná príležitosť dobiť sa poriadnou dávkou energie v závere leta.
 
Tak neváhajte a pridajte sa k nám v utorok 29.8.2023, my sa už nevieme dočkať!

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!