Dôležitý oznam: Zbierka šatstva sa presúva na iný termín

Zbierka šatstva nebude na Sídlisku KVP tento piatok (8.9.) ale uskutoční sa v piatok 22.9.2023. Vieme, že v občasníku KVaPka sme Vás informovali o tom, že zbierka bude v piatok, 8. septembra, došlo ale ku chybe, za ktorú sa Vám ospravedlňujeme.
 
Prosíme Vás, aby ste si označili nový dátum zbierky vo Vašom kalendári – 22. september v čase od 15:00 – 19:00 hod v garážových priestoroch miestneho úradu.
 
Do zbierky môžete nosiť oblečenie, hračky, topánky či domáce potreby, ktoré už nevyužívate a radi by ste ich posunuli ďalej. Vyzbierané veci poputujú na charitatívne účely.
 
Ďakujeme Vám za Vaše pochopenie a podporu. Veríme, že spolu dokážeme urobiť veľký rozdiel v životoch tých, ktorí potrebujú našu pomoc.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!