Súťažíme o nový mestský park LIDL ČISTINKA

Parčík, grilovací kútik, workoutová zóna či multifunkčné športové aj detské ihrisko. To všetko môže pribudnúť na Sídlisku KVP, ak spoločne zabojujeme v súťaži LIDL ČISTINKA, kde sme sa ako mestská časť zapojili.
 
Súťaž prebieha od dnes – 11.9.2023 do nedele – 22.10.2023. Hlasovať môžete každý deň cez oficiálnu webovú stránku
www.lidl.sk/cistinka, kde sa stačí raz zaregistrovať.
 
Po skončení hlasovania bude na Slovensku vybudovaných 5 nových Lidl čistinka parkov, pričom mestá a mestské časti súťažia v kategóriách podľa počtu obyvateľov.
 
KVP-čkári, spojme sily a poďme na to!

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!