Pozývame Vás na Vianoce na KVP

Vianoce na KVP - podujatie, ktoré nám spoločne prinesie kúzlo sviatkov bude tento rok naozaj jedinečné.Najkrajší čas v roku spoločne oslávime v piatok 15.12.2023 na námestí pri fontáne od 15:00 – 20:00 hod.

PROGRAM:

  • DJ, ktorý vás zahreje svojou vianočnou hudbou
  • Úžasný orchester Klasik band
  • Nenahraditeľný Ondrej Kandráč spolu so svojimi deťmi a mamou
  • Skvelý stand-up komik Jakub Citrón Ťapák
  • Talentovaná Barb Hazuchová, ktorá nás očarí svojím hlasom
  • Rozkošné vystúpenia detí z materských a základných škôl z KVP

Chýbať nebude tradičná starostovská kapustnica a poslanecký punč. Svoje výrobky ponúknu aj rôzni remeselníci, takže ak obľubujete ručnú a domácu výrobu, možno nájdete ten ideálny darček pod stromček.

Tešíme sa na Vás!

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!