Prosíme vás o udržiavanie poriadku v okolí kontajnerov na šatstvo, prinášame vám zopár tipov

Teší nás, že prejavujete záujem o nové kontajnery na šatstvo, ktoré nedávno pribudli do našej mestskej časti. Sú skvelou možnosťou pre podporu recyklácie a pomáhajú tým, ktorí to potrebujú. Aby sme mohli dosiahnuť ich účinnosť, musíme tiež dbať na udržiavanie poriadku v ich okolí.
 
Aj keď sú monitorované kamerovým systémom, stále sa stretávame s prípadmi rozhadzovania oblečenia a nechávania ho pri kontajneroch. To vedie k znečisteniu okolia a zároveň, to uľahčuje prístup k oblečeniu pre cudzích ľudí.
Chceli by sme zdôrazniť, že čistota je naša spoločná zodpovednosť, preto vás vyzývame, aby ste dodržiavali základné pravidlá používania týchto kontajnerov.
 
Tu je niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť:
  • Vyhľadajte iný kontajner: Ak zistíte, že kontajner, ku ktorému sa chystáte je preplnený, vyskúšajte ísť k tomu druhému. Momentálne máme k dispozícii kontajner pri štátnej polícii na Dénešovej ulici a v areáli miestneho úradu. Dobrou správou je, že prebiehajú rokovania o umiestnení ďalších kontajnerov. Chceme, aby boli dostupné v každom okrsku.
  • Počkajte, ak môžete: Ak je to možné, počkajte na vyprázdnenie kontajnera, ktoré sa koná každý týždeň. Vaša trpezlivosť môže prispieť k udržiavaniu čistoty okolia.
  • Zvážte alternatívy: Ak si myslíte, že vaše oblečenie je stále použiteľné, zvážte možnosť darovania ho aj do charitatívnej zbierky. Už tento piatok 1. marca pri garážových priestoroch miestneho úradu sa koná zbierka šatstva, kde môžete priniesť použité oblečenie, hračky alebo domáce potreby.
  • Buďte zodpovední: Ak vidíte, že niekto koná neoprávnene, skúste ho upozorniť a vysvetliť mu situáciu. V prípade, že budete svedkom vážneho incidentu neváhajte kontaktovať mestskú políciu na čísle 159. Vaše hlásenie môže pomôcť vyriešiť situáciu.
Zapamätajme si, že každé naše rozhodnutie má vplyv na život v našom okolí. Spoločne sa postarajme o naše sídlisko a udržiavajme ho čisté pre všetkých. Ďakujeme vám za spoluprácu a starostlivosť!

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!