Vydávanie hlasovacích preukazov pre 2.kolo prezidentských volieb

Druhé kolo prezidentských volieb sa uskutoční túto sobotu 6.apríla 2024. Volebné miestnosti budú otvorené od 7:00 – 22:00 hod. Zatiaľ čo pri parlamentných voľbách bola možnosť voliť aj zo zahraničia, prezidenta je možné voliť len na území Slovenska.
 
Nemusíte sa však nutne nachádzať iba v mieste svojho trvalého bydliska. Dôležité je vybaviť si hlasovací preukaz. Hlasovací lístok tak budete môcť vhodiť do urny v akejkoľvek volebnej miestnosti na Slovensku.
 
O vydanie hlasovacieho preukazu môžete v Mestskej časti Košice – Sídlisko KVP požiadať osobne na miestnom úrade – v kancelárii č.102 najneskôr do piatka 5.4.2024 do 12:30 hod.
 

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!