Harmonogram rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov (VKK)

Rozmiestnenie veľkokapacitných kontajnerov (VKK) bude v tomto roku iné, na aké ste boli doposiaľ zvyknutí. Nový systém je výsledkom rozhodnutia mesta Košice. Firma KOSIT a.s. už nebude rozmiestňovať veľkokapacitné kontajnery každý mesiac, tieto kontajnery budú po novom dostupné sezónne, dvakrát do roka.
 
Prvá príležitosť na využitie veľkokapacitných kontajnerov bude od 25. apríla do 2. mája 2024. Počas tohto obdobia bude k dispozícii celkovo 5 veľkokapacitných kontajnerov, ktoré budú umiestnené na rôznych lokalitách, konkrétne:
  • Wurmova 5
  • Čordákova 14
  • Húskova 25
  • Wuppertálska 37
  • Miestny úrad
Pre tých, ktorým nevyhovuje tento termín alebo lokality, pripomíname možnosť bezplatného využitia zberných dvorov.
 
Druhá príležitosť na využitie veľkokapacitných kontajnerov bude v októbri, a to v termíne od 10. do 17. októbra 2024. Prosíme vás preto, aby ste v tieto dni využili príležitosť na upratovanie vašich domácností alebo spoločných priestorov.
 
Veľkokapacitné kontajnery sú určené pre nadrozmerný odpad, ako je starý nábytok, práčky, staré okná, koberce, sanitárne vybavenie a podobne.
 
Do nadrozmerného odpadu nepatria vrecia naplnené stavebným odpadom, bioodpadom či iným komunálnym odpadom.
 
Prosíme, buďte zodpovední voči svojmu okoliu. Čisté a pekné prostredie je vizitkou nás všetkých.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!