Chystáme najfarebnejšie podujatie na KVP - Mural Festival na čele s kreatívnymi umelcami

Pripravte sa na týždeň plný kreativity a talentu, ktoré premenia ulice nášho sídliska na skutočné umelecké skvosty.
Od 6.mája do 13.mája chystáme na KVP Creative streets - Mural Festival!
 
Čo to znamená? Profesionálni umelci každý deň premenia staré budovy - školy, výmenníky, bytovky - na originálne a farebné maľby, ktoré budú pútať vašu pozornosť už z diaľky. Pretvoria každý jeden detail a vytvoria jedinečný kúsok, aký ste na sídlisku ešte nevideli.
 
Počas celého týždňa budete mať možnosť sledovať prácu umelcov a byť súčasťou tohto úžasného procesu. Pripravené pre vás budú aj workshopy, v rámci ktorých si budete môcť vyskúšať vlastné umelecké zručnosti a získavať inšpiráciu od skúsených umelcov.
 
A to nie je všetko. V nedeľu 12.mája sa môžete tešiť na veľkolepú finálovú akciu, kde nás čaká aj špeciálny hosť, ktorý vám určite vyrazí dych.
 
Mural Festival môžeme uskutočniť vďaka úzkej spolupráci mestskej časti KVP, Projektu Ihrisko a občianskym združením Občania sídliska KVP. Na jeho realizáciu sa nám podarilo získať dotáciu z Visegrand Fund a podporil nás aj Košický samosprávny kraj.
 
 
Tešíme sa na vás a na nezabudnuteľný týždeň plný umenia a kreativity na KVP.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!