Nedeľa 7.4.2024: Prosíme o spoluprácu vodičov parkujúcich na parkovisku pri kostole

Už túto nedeľu, 7.4.2024 sa v našom kostole Božieho milosrdenstva uskutoční odpustová slávnosť. Očakáva sa výrazná účasť veriacich z celého Slovenska v čase od 07:00 do 16:00 hod.

Aby sme pomohli našej farnosti s organizáciou, prosíme všetkých vodičov, najmä tých, ktorí parkujú svoje nákladné vozidlá na parkovisku pri kostole, aby v nedeľu v uvedenom čase našli iné parkovacie možnosti a rešpektovali dočasné dopravné značenie. 

Uvoľníme tým priestor veriacim, ktorí prídu z rôznych kútov Slovenska na slávenie tejto odpustovej slávnosti. Vopred Vám ďakujeme za spoluprácu.

 

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!