S Barbie upraceme Sídlisko KVP

Pripojte sa k nám 20.apríla a staňte sa súčasťou niečoho špeciálneho! Pri príležitosti Dňa Zeme chystáme veľkolepú upratovaciu akciu, ktorá tento rok prinesie ešte viac farieb a zábavy – a to vďaka našej spolupráci s ikonickou Barbie!
 
Spoločnými silami chceme vyčistiť sídlisko po zime, ale aj zveľadiť prostredie, v ktorom všetci žijeme. Je to skvelá príležitosť stretnúť sa s ľuďmi z vášho okolia, zabaviť sa a spoločne vytvoriť niečo pekné pre našu komunitu. Podujatie bude prebiehať pod heslom „upratovanie je hračka“.
 
Dobrovoľnícka akcia sa uskutoční v sobotu 20.apríla od 9:00 hod. Stretneme sa pri garážových priestoroch miestneho úradu a rozdelíme sa do jednotlivých skupín. Okrem skvelej nálady a pocitu, že robíte niečo dobré, budete mať zabezpečené všetky potrebné upratovacie materiály. Vrecia a rukavice budú priamo od Barbie, takže si nemusíte nosiť vlastné.
 
Svoj záujem prosím nahláste na e-mail strategia@mckvp.sk alebo telefonicky na čísle 0911 067 981.
 
"Zelená je nová ružová!" Týmto heslom vstupujeme do akcie inšpirovanej myšlienkou "Barbie Loves the Ocean", aby sme ukázali, že každá malá pomoc prispieva k veľkej zmene.
 
Pozvite svojich priateľov, rodinu a susedov, aby sme spoločne ukázali, že spoločnými silami dokážeme veľké veci. Tešíme sa na vás!
 
#UpratujemeKVP #barbiesk #barbieupratuje #KomunitaVpraxi #ZelenáJeNováRužová

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!