Verejná zbierka na podporu Vianoc na KVP

Aj keď vonku máme jar, my už s nadšením plánujeme tohtoročné vianočné podujatie "Vianoce na KVP". V súčasnej finančne náročnej dobe intenzívne hľadáme externé zdroje financovania a sponzorov, aby sme vám mohli pripraviť nezabudnuteľný zážitok.
 
Aby sme naše plány mohli uskutočniť, rozhodli sme sa spustiť verejnú zbierku. Ak máte záujem a možnosti, oceníme akúkoľvek dobrovoľnú finančnú podporu.
 
Každý váš príspevok prispeje k tomu, aby sme mohli pripraviť ešte krajšie vianočné sviatky, pretože KVP-čkári si zaslúžia len to najlepšie.
 
Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na:
  • Dokúpenie vybavenia pre zabezpečenie podujatia.
  • Prípravu občerstvenia pre návštevníkov podujatia Vianoce na KVP.
  • Zabezpečenie programu pre obyvateľov Sídliska KVP.
Ďakujeme za každú podporu a zdieľanie.

Link na zbierku Zažime spolu krásne Vianoce na KVP | Donio

Tešíme sa na to, že spoločne vytvoríme niečo naozaj výnimočné!

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!