Street art festival vyvrcholí v nedeľu 12.mája aj so Separom

Už v pondelok (6.5.) začína na Sídlisku KVP jedinečný Street Art Festival! Pripravte sa na týždeň plný farieb, umenia a skvelej zábavy! Vrcholom celej akcie bude nedeľa 12.máj, kedy do Drocárovho parku zavíta raper Separ!
 
Od 11:00 hod. si budete môcť vychutnať skvelý streetfood, od 15:00 hod. vás do nálady dostane známy DJ a o 17:00 hod. to vypukne.
 
Uistite sa už teraz, že máte tento dátum zaznačený v kalendári, pretože to bude nezabudnuteľný zážitok!
Street Art Festival – Creative Streets môžeme realizovať vďaka úzkej spolupráci mestskej časti KVP, Projektu Ihrisko a občianskym združením Občania sídliska KVP. Na jeho realizáciu sme získali finančnú podporu z Visegrad Fund a podporil nás aj Košický samosprávny kraj.
 
Je to jediná udalosť, ktorú schválilo aj miestne zastupiteľstvo, a na ktorú mestská časť poskytne finančnú podporu. Tento festival môže byť skutočnosťou vďaka grantom a sponzorom, ktorých sa nám podarilo získať. Sme nesmierne radi, že môžeme niečo také priniesť na naše sídlisko. Ďakujeme.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!