Nenechali sme nič na náhodu - Deň detí na KVP bude

Máme úžasné správy pre malých aj veľkých! Deň detí na KVP bude! Už od februára, keď sme zaviedli úsporné opatrenia, sme začali hľadať rôzne možnosti - oslovovať sponzorov, vyhľadávať granty a zapájať sa do rôznych iniciatív, aby sme získali finančné prostriedky na toto podujatie. Podarilo sa!
 
Deň detí sa na Sídlisku KVP uskutoční v sobotu 1.júna v čase od 12:00 – 17:00 hod v Drocárovom parku. Zavíta k nám Tárajko a Popletajka, strýko Baltazár ale aj Samo Procházka, známy ako Gracioso.
 
Okrem toho sa môžete tešiť na pestrý program nabitý sprievodnými aktivitami - maľovanie na tvár, modelovanie balónov, skákacie hrady, šľapacie autíčka a ďalšie. Chýbať nebudú ani stánky s občerstvením a zaujímavé súťaže pre celú rodinu.
Sledujte naše komunikačné kanály a postupne sa dozviete viac.
 
Pripravujeme pre vás naozaj nezabudnuteľný program, takže veríme, že Deň detí oslávite spolu s nami na KVP!

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!