Letné premietanie

Počas letných teplých večerov si v závere mesiaca august KVP-čkári vychutnávali filmy a rozprávky pod šírym nebom v areáli Čičky.

Aj tohto roku Mestská časť Košice – Sídlisko KVP pripravila bezplatné letné premietania filmov pre našich obyvateľov a pre deti premietania rozprávok. Tie boli v spolupráci s MC Lentilka sprevádzané zábavným maľovaním na tvár súvisiacim s témou rozprávky. Hlavným cieľom tohtoročného premietania bolo osloviť rodiny s deťmi a podnietiť ich k spoločnému tráveniu času.

Karin Guzaninová z MC Lentilka k tomu dodáva: ,,Bol to milý koniec prázdnin, ktorý si vychutnali nielen deti, ale aj rodičia v pohodovej atmosfére letných večerov. Taktiež sme radi, že sme im mohli spestriť tieto chvíle maľovaním na tvár. Chcela by som sa v mene nášho združenia a aj v mene našich detí a rodičov poďakovať za letné premietanie rozprávok a filmov v areály Čičky.“ 

 

Z postrehov zúčastnených účastnkov vyberáme:

,,Zatiaľ naša najkrajšia rozprávka na dobrú noc. Ninke sa veľmi páčili malé korytnačky, chválime výber rozprávky. Domov sme prišli zdravo unavení.“

                                                                                                                                mamka Ninky

 

,,Nášho malého potešilo maľovanie na tvár a o premietaní teraz počúvame každý večer. Verím, že sa podobné akcie budú opakovať.“

                                                                                                                           mamka Damiána

 

 

,,Nám sa veľmi páčila rozprávka o sovích strážcoch a aj to, že maľovanie bolo tematicky prispôsobené rozprávke.“

                                                                                                                                Marika a Celi

 

Ing. Alica Šmelková
Referát kultúry, vzdelávania a športu

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!