Deň detí v znamení zábavy a zážitkov

„Je to môj najobľúbenejší deň v roku!“ prezradil iba päťročný Mirko na podujatí Deň detí, ktoré sa uskutočnilo 4. júna 2015 v Areáli Čičky. Deti si svoj deň vychutnali dosýta. Maľovanie na tvár, trblietavé tetovanie, nafukovací hrad, trampolína, modelovanie z balónikov, ale i atraktívny program prilákal množstvo rodín s deťmi. V pódiovom programe nechýbali talentovaní žiaci zo škôl a školských zariadení z mestskej časti, sokoliarske vystúpenie, obľúbený Kúzelník Wolf i netradičné žonglovanie s basketbalovými a futbalovými loptami Hands up crew. „Najviac sa mi páčila kúzelnícka šou, vôbec neviem, ako to ten kúzelník robí. Aj ja doma občas kúzlim, také čary, ktoré ma naučil ocko,“ vysvetlila desaťročná Saška. Nadšenie neskrývali ani rodičia, aj tí sa aspoň na malú chvíľu vrátili do detských čias. Pani Janka, mamička dvoch malých nezbedníkov, si plagát všimla na zastávke. „Myslím, že nápad zorganizovať podujatie v areáli Čičky bol veľmi šťastný. Je tu veľmi veľa ľudí. Rodičia majú postarané nielen o program pre deti a veľa zážitkov, ale aj o jedlo a pitný režim. Nabudúce môže trvať Deň detí na KVP aj celý deň.“

                                                                                                              

            redaktor - editor 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!