Rušíme plánované podujatia - prevencia je dôležitá!

Z dôvodu prevencie pred novým koronavírusom a v súlade s odporúčaniami Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ) ako i mesta Košice, rušíme až do odvolania všetky plánované podujatia organizované mestskou časťou Košice-Sídlisko KVP.

V nadchádzajúcom týždni ide konkrétne o oslavy MDŽ v dennom centre a vítanie novorodeniatok na miestom úrade. Zorganizujem ich neskôr, v náhradných termínoch ako aj ostatné marcové akcie.

Je v našom záujme ochrániť našich obyvateľov a pristupovať k tejto situácii zodpovedne. Zdôrazňujeme však, že ide o preventívne opatrenia, nepodliehajme hneď panike.

Dôležité info nájdete aj tu: http://www.uvzsr.sk/index.php…

O ďalších krokoch a opatreniach Vás budeme postupne informovať.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!