Skatepark KVP

Názov projektu: Skatepark KVP

Popis projektu: 
Priestor na Moskovskej ulici pod mostom má obrovský potenciál na to, aby tam vzniklo kvalitné, inovatívne
a funkčné zázemie pre moderné „street“ športy. V pláne je vybudovanie skateparku, plochy pre parkour ako i workout. Jednoducho rozličné športové aktivity pre rôzne vekové skupiny. Košice sú druhé najväčšie slovenské mesto, no napriek tomu je podobný profesionálny areál najbližšie až v Poprade. Týmto projektom by sme tak dokázali zastrešiť mladých športovcov z metropoly východu aj širšieho okolia.

Charakteristika projektu:


Projektom získame ucelený koncept verejného priestoru, ktorý prináša hodnotu nielen po vysokej estetickej hodnote, ale taktiež zanecháva v území výrazné priaznivé ekologické riešenia. Dovolíme si povedať, že vzhľadom na absenciu daného typu športoviska ide o Skatepark nadmestského významu. Bude využívaný pre rekreačné trénovanie alebo organizovanie športových súťaží v skejtbordingu, bude však príležitostne využívaný aj komunitou, ktorá sa venuje jazdeniu na kolobežke, korčuliach a bicykloch. Časť športoviska je určená pre exteriérové fitness cvičenie(workoutové cvičebné prvky). V konečnom dôsledku bude verejný priestor poskytovať možnosti pre stretávanie sa komunity mladých ľudí a dávať im priestor pre aktívne využitie voľného času pomocou športu a cvičenia.
Celková lokácia umiestnenia skateparku je inovatívna a dáva priestoru pod mostom nový rozmer.

Dôležitosť výstavby skateparku v Košiciach je hlavne tá, že posledný skatepark bol postavený v roku 2008. Od tej doby sa štýl jazdenia a prekážky zmenili - z toho dôvodu je potrebné pre sídlisko/mesto/kraj vybudovať nový skatepark, ktorý splní nové štandardy.

 

Začiatok realizácie projektu: 4.9.2023

Koniec realizácie projektu: 

Výška dotácie: 190 000,00 €

 

 


  

 

 


  

 

 


 

 

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!