Do výstavby petangového ihriska na KVP chcú zapojiť aj obyvateľov

V Drocárovom parku medzi stromami už čoskoro zaznie cinkanie kovových gulí. Mestská časť Sídlisko KVP začne tento týždeň s výstavbou petangového ihriska. Ruku k dielu môžu priložiť aj obyvatelia v rámci verejnej brigády v stredu (26.8.) od 15. hod. Na mieste už prebehli zameriavacie práce a bol zakúpený potrebný materiál. Prostriedky na výstavbu získala mestská časť vo výzve „Magna pre región“ od Karpatskej nadácie, ktorá ich podporila sumou 845 eur.

Viac na - https://kosicednes.sk/udalosti/do-vystavby-petangoveho-ihriska-na-kvp-chcu-zapojit-aj-obyvatelov/

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!