Na KVP začali so súvislými opravami chodníkov

Od pondelka (9. 11.) do konca pracovného týždňa prebehnú v mestskej časti Košice – Sídlisko KVP na viacerých miestach súvislé opravy najviac poškodených chodníkov pre peších. Niektoré z nich budú bezbariérové. Vodičov parkujúcich na priľahlých chodníkoch žiadajú o spoluprácu. Mestská časť KVP o tom informovala na svojom Facebooku. Spoločnosť Colas Slovakia v pondelok začala s opravami chodníkov na uliciach Jána Pavla II a Dénešovej č.13 -17 pri Senior dome. Po ukončení sa pracovníci firmy postupne presunú na chodník medzi Zombovou a Húskovou ulicou a na Dénešovu č.1, kde by mali po novom pribudnúť už bezbariérové chodníky. 

Viac na - https://kosicednes.sk/udalosti/na-kvp-zacali-so-suvislymi-opravami-chodnikov/

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!