Média o mestskej časti

19.07.2020

Košická mestská časť (MČ) Sídlisko KVP plánuje komplexnú revitalizáciu vnútrobloku medzi ulicami Jasuschova a Bauerova za pol milióna eur. Ako povedal starosta Ladislav Lörinc (nezávislý), projekt je v štádiu prípravy a financovať ho chcú z európskych zdrojov.

Viac na - https://kosice.korzar.sme.sk/c/22450005/sidlisko-kvp-planuje-revitalizaciu-vnutrobloku-za-pol-miliona.html

Viac
17.07.2019

V USA budia pozornosť tajomné kruhy v obilí, na KVP zaujímavá štvorce v trávniku. V tomto prípade však nejde o zásah mimozemských civilizácií, ale Sociálneho podniku mestskej časti. Aj takto to môže vyzerať, ak sa snažíte vyhovieť všetkým obyvateľom...

Viac na - https://kosicednes.sk/udalosti/kreativna-kosba-na-kvp/

Viac
17.07.2020

Až dvesto vriec odpadu sa podarilo vyzbierať počas Dňa čistého KVP, keď sa brigádovalo v Drocárovom parku. „Prišli obyvatelia sídliska, zamestnanci úradu, poslanci, ale i rôzne organizácie či subjekty. Veľká vďaka patrí Trash Heroes Košice, Dobrovoľníckemu centru Košíc, občianskemu združeniu Enjoy the Ride. Priložiť ruku k dielu prišli aj ľudia z Charitného domu na Bosákovej ulici, Dorky ako aj členovia OZ Radosť a nechýbali ani naši seniori z denného centra,“ tešil sa z vydarenej akcie starosta KVP Ladislav Lörinc (nezávislý).

Viac na - https://tlacovespravy.sme.sk/c/22448730/uspesne-upratovanie-s-kositom-z-kosic-zmizlo-13-ton-odpadu.html

Viac
03.07.2020

Fontána na sídlisku KVP oslavovala pred pár dňami štvrťstoročnicu, už niekoľko rokov je ale nefunkčná a potrebuje dôkladnú obnovu. Vlani po oprave potrubia sa spustila skúšobne. Mestská časť ju chce počas horúcich dní spustiť naplno, má to však jeden háčik.

Viac na - https://www.tvkosice.sk/video/5efec96076f758ef1bdf6eb4

Viac
21.05.2020

Na lúke prebieha kŕmenie včiel a hmyzu. Takéto tabuľky osadili na košickom sídlisku KVP. Inšpirovať sa nechali najmä zahraničím, kde má táto novinka obrovský úspech. S projektom začali už vlani.

Viac na - www.tvkosice.sk/video/5ec669fcb23a613bbfb1c896?fbclid=IwAR1RKUDDvlB1UgL5duOxkxp_Qgg7BMq3PEpGYunQO1BT9botVu6kZyG1ByM

Viac
30.04.2020

Plošina pomôže najmä seniorom či mamičkám s kočíkmi. S prácami na bezbariérovom prístupe do svojho denného centra začala košická mestská časť (MČ) Košice - Sídlisko KVP vo štvrtok.

Viac na - https://kosice.korzar.sme.sk/c/22395516/na-kosickom-sidlisku-buduju-bezbarierovy-pristup-do-denneho-centra.html

Viac
18.04.2020

Takmer 160-tisícová investícia sa bude týkať ucelených úsekov vnútro-blokových komunikácii, ktoré má MČ vo svojej správe. Nepôjde o sezónne plátanie dier, ale o opravu väčších ucelených úsekov v rozlohe viac ako 6 000 m². Takýto postup zvolili podľa jej starostu Ladislava Lörinca už vlani, kedy menej hospodárne látanie dier postupne nahrádzali opravami súvislých častí.

Viac na - https://kosicednes.sk/udalosti/na-kvp-zacnu-v-pondelok-s-najrozsiahlejsou-opravou-ciest-za-posledne-roky/

Viac
04.04.2020

Svoj majetok si museli vydobyť páčidlom a brúskou! Vedenie košickej mestskej časti Sídlisko KVP po 7 rokoch prevzalo opätovne kontrolu nad areálom bývalej škôlky v Drocárovom parku.

Viac na - https://www.cas.sk/clanok/964479/vedenie-kosickej-mestskej-casti-sa-muselo-do-vlastneho-arealu-prebijat-bruskou-otrasne-co-v-nom-nasli/

Viac
06.03.2020

Samospráva však nemá dostatok finančných prostriedkov. Už v roku 2009 mala mestská časť Košice – Sídlisko KVP zámer vytvoriť dom seniorov, ktorý by poskytoval sociálne služby pre starších občanov. Keďže sa miestnej samospráve za dva roky nepodarilo nájsť finančné prostriedky, v roku 2013 podpísala zmluvu so súkromným nájomcom, ktorý mal pomôcť financovať Senior dom a následne ho spravovať.

Viac na - https://www.kosiceonline.sk/kvp-chce-dostavat-senior-dom

Viac
06.03.2020

Sídlisko KVP sa pustilo do riešenia problému so zastávkami MHD na Klimkovičovej. O názor žiadajú aj svojich obyvateľov, ktorí môžu svoj názor vyjadriť prostredníctvom dotazníka. Súčasné umiestnenie zastávok v oboch smeroch podľa samosprávy už nespĺňa legislatívne a bezpečnostné nároky a obyvatelia dlhodobo žiadajú riešenie tejto situácie.

Viac na - https://kosicednes.sk/udalosti/ludia-na-kvp-hlasuju-kde-budu-zastavky-mhd/

Viac
predchádzajúce | nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!