Prijímanie žiadostí o špeciálne hlasovanie

Mestská časť Košice-Sídlisko KVP zverejňuje telefonický kontakt pre prijímanie žiadostí o špeciálne hlasovanie z dôvodu nariadenej karantény v súvislosti s ochorením COVID-19.

Ing. Jana Timková
zapisovateľka miestnej volebnej komisie
Telefonický kontakt: 055 789 06 34

Žiadosť o špeciálny spôsob hlasovania je možné podať výlučne telefonicky v úradných hodinách. Posledný deň podania žiadosti je piatok 28.10.2022 najneskôr do 12.00 hod. 

Oprávnený volič v žiadosti oznámi zapisovateľke miestnej volebnej komisie údaje v rozsahu:
a) meno a priezvisko
b) rodné číslo
c) adresa trvalého pobytu
d) adresa miesta, na ktorom žiada vykonať hlasovanie špeciálnym spôsobom, ak je odlišná od adresy trvalého pobytu, adresa miesta na ktorom žiada vykonať hlasovanie špeciálnym spôsobom sa musí nachádzať na území volebného obvodu pre voľby poslancov obecného zastupiteľstva podľa miesta trvalého pobytu oprávneného voliča
e) telefonický kontakt

 

Informácie pre voličov k špeciálnemu spôsobu hlasovania.

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!