INTERREG I.

Na začiatku júla 2020 bol spustený projekt CHAIN - Veľké mesto, malá dedina - spolupráca financovaná z Fondu malých projektov Programu spolupráce Interreg V-A Slovensko-Maďarsko (projekt č. FMP-E/1901/1.1/024).

Cieľom projektu je lepšie využívanie endogénneho prírodného a kultúrneho potenciálu programovej oblasti, ktorý môže prispieť k rozvoju trvalo udržateľného miestneho hospodárstva a k zvýšeniu sociálnej, hospodárskej a územnej súdržnosti prostredníctvom rôznych kultúrnych aktivít. Projekt prispieva k sociálnej, hospodárskej a územnej súdržnosti zachovaním prírodných a kultúrnych hodnôt prostredníctvom spoločných aktivít. Očakáva sa zvýšenie počtu návštevníkov programovej oblasti.

V záujme dosiahnutia cieľov budú partneri vykonávať nasledovné aktivity:

  1. Zostavovanie turistických balíčkov; príprava, propagácia a distribúcia publikácií poskytovateľom služieb.
  2. Organizácia spoločných veľtrhov a súvisiacich kultúrnych podujatí.
  3. Nákup vybavenia potrebného na realizáciu podujatí.
  4. Organizovanie študijných ciest s cieľom zdieľať osvedčené postupy.

Dvomi účastníkmi projektu sú Mestská časť Košice - Sídlisko KVP ako vedúci partner malého projektu a spoločnosť Bora 94 Borsod-Abaőj-Zemplén Megyei Fejlesztési ako partner malého projektu, ktorá chce realizovať program v Bodrogkisfalud, Zemplín. Spoločný projekt veľkého mesta a malej obce je nový a má veľa zaujímavých a náročných aspektov.

 

Ďalšie informácie o projektových partneroch:

  • Vedúci partner malého projektu: Mestská časť Košice – Sídlisko KVP (Slovensko) www.mckvp.sk
  • Partner malého projektu: BORA 94 Nezisková organizácia Kft. (Maďarsko) www.bora94.hu

Obdobie projektu: 1. august 2020 – 31.august 2021

 

Udelený grant (Európsky fond regionálneho rozvoja): 49 960,81 EUR (85 % celkového rozpočtu)

 

Celkový rozpočet projektu: 58 777,43 EUR

 

Internetová stránka Programu spolupráce Interreg V-A Slovensko-Maďarsko: www.skhu.eu

 

Internetová stránka EZÚS - Európskeho zoskúpenie územnej spolupráce Via Carpatia s ručením obmedzenýmwww.viacarpatia-spf.eu

 

 

 

SK EN HU

Sídlisko KVP obvod I.


 

 

 

 

                        

  

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!