Stiahnite si mobilnú aplikáciu

Z aktuálneho diania

Chystáme uvítanie novorodeniatok pre deti narodené november 2023 - február 2024
05.04.2024
Ak máte trvalý pobyt na KVP a stali ste sa rodičmi v mesiacoch november 2023 - február 2024, vo svojej schránke by ste si v najbližších dňoch (v týždni od 8.4. - 12.4.) mali nájsť pozvánku na naše podujatie - Uvítanie Novorodeniatok.
 
V prípade, že spadáte do vyššie uvedenej skupiny a pozvánku si v schránke nenájdete, prosíme Vás, aby ste nás čím skôr kontaktovali na adrese  -valeria.kiralova@mckvp.sk alebo na tel.č 055/789 06 40.
 
Ďakujeme.

 

Viac
S Barbie upraceme Sídlisko KVP
04.04.2024
Pripojte sa k nám 20.apríla a staňte sa súčasťou niečoho špeciálneho! Pri príležitosti Dňa Zeme chystáme veľkolepú upratovaciu akciu, ktorá tento rok prinesie ešte viac farieb a zábavy – a to vďaka našej spolupráci s ikonickou Barbie!
 
Spoločnými silami chceme vyčistiť sídlisko po zime, ale aj zveľadiť prostredie, v ktorom všetci žijeme. Je to skvelá príležitosť stretnúť sa s ľuďmi z vášho okolia, zabaviť sa a spoločne vytvoriť niečo pekné pre našu komunitu. Podujatie bude prebiehať pod heslom „upratovanie je hračka“.
 
Dobrovoľnícka akcia sa uskutoční v sobotu 20.apríla od 9:00 hod. Stretneme sa pri garážových priestoroch miestneho úradu a rozdelíme sa do jednotlivých skupín. Okrem skvelej nálady a pocitu, že robíte niečo dobré, budete mať zabezpečené všetky potrebné upratovacie materiály. Vrecia a rukavice budú priamo od Barbie, takže si nemusíte nosiť vlastné.
 
Svoj záujem prosím nahláste na e-mail strategia@mckvp.sk alebo telefonicky na čísle 0911 067 981.
 
"Zelená je nová ružová!" Týmto heslom vstupujeme do akcie inšpirovanej myšlienkou "Barbie Loves the Ocean", aby sme ukázali, že každá malá pomoc prispieva k veľkej zmene.
 
Pozvite svojich priateľov, rodinu a susedov, aby sme spoločne ukázali, že spoločnými silami dokážeme veľké veci. Tešíme sa na vás!
 

 

Viac
04.04.2024

Už túto nedeľu, 7.4.2024 sa v našom kostole Božieho milosrdenstva uskutoční odpustová slávnosť. Očakáva sa výrazná účasť veriacich z celého Slovenska v čase od 07:00 do 16:00 hod.

Aby sme pomohli našej farnosti s organizáciou, prosíme všetkých vodičov, najmä tých, ktorí parkujú svoje nákladné vozidlá na parkovisku pri kostole, aby v nedeľu v uvedenom čase našli iné parkovacie možnosti a rešpektovali dočasné dopravné značenie. 

Uvoľníme tým priestor veriacim, ktorí prídu z rôznych kútov Slovenska na slávenie tejto odpustovej slávnosti. Vopred Vám ďakujeme za spoluprácu.

 

Viac
Chystáme najfarebnejšie podujatie na KVP - Mural Festival na čele s kreatívnymi umelcami
03.04.2024
Pripravte sa na týždeň plný kreativity a talentu, ktoré premenia ulice nášho sídliska na skutočné umelecké skvosty.
Od 6.mája do 13.mája chystáme na KVP Creative streets - Mural Festival!
 
Čo to znamená? Profesionálni umelci každý deň premenia staré budovy - školy, výmenníky, bytovky - na originálne a farebné maľby, ktoré budú pútať vašu pozornosť už z diaľky. Pretvoria každý jeden detail a vytvoria jedinečný kúsok, aký ste na sídlisku ešte nevideli.
 
Počas celého týždňa budete mať možnosť sledovať prácu umelcov a byť súčasťou tohto úžasného procesu. Pripravené pre vás budú aj workshopy, v rámci ktorých si budete môcť vyskúšať vlastné umelecké zručnosti a získavať inšpiráciu od skúsených umelcov.
 
A to nie je všetko. V nedeľu 12.mája sa môžete tešiť na veľkolepú finálovú akciu, kde nás čaká aj špeciálny hosť, ktorý vám určite vyrazí dych.
 
Mural Festival môžeme uskutočniť vďaka úzkej spolupráci mestskej časti KVP, Projektu Ihrisko a občianskym združením Občania sídliska KVP. Na jeho realizáciu sa nám podarilo získať dotáciu z Visegrand Fund a podporil nás aj Košický samosprávny kraj.
 
Tešíme sa na vás a na nezabudnuteľný týždeň plný umenia a kreativity na KVP.

 

Viac
Harmonogram rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov (VKK)
03.04.2024
Rozmiestnenie veľkokapacitných kontajnerov (VKK) bude v tomto roku iné, na aké ste boli doposiaľ zvyknutí. Nový systém je výsledkom rozhodnutia mesta Košice. Firma KOSIT a.s. už nebude rozmiestňovať veľkokapacitné kontajnery každý mesiac, tieto kontajnery budú po novom dostupné sezónne, dvakrát do roka.
 
Prvá príležitosť na využitie veľkokapacitných kontajnerov bude od 25. apríla do 2. mája 2024. Počas tohto obdobia bude k dispozícii celkovo 5 veľkokapacitných kontajnerov, ktoré budú umiestnené na rôznych lokalitách, konkrétne:
  • Wurmova 5
  • Čordákova 14
  • Húskova 25
  • Wuppertálska 37
  • Miestny úrad
Pre tých, ktorým nevyhovuje tento termín alebo lokality, pripomíname možnosť bezplatného využitia zberných dvorov.
 
Druhá príležitosť na využitie veľkokapacitných kontajnerov bude v októbri, a to v termíne od 10. do 17. októbra 2024. Prosíme vás preto, aby ste v tieto dni využili príležitosť na upratovanie vašich domácností alebo spoločných priestorov.
 
Veľkokapacitné kontajnery sú určené pre nadrozmerný odpad, ako je starý nábytok, práčky, staré okná, koberce, sanitárne vybavenie a podobne.
 
Do nadrozmerného odpadu nepatria vrecia naplnené stavebným odpadom, bioodpadom či iným komunálnym odpadom.
 
Prosíme, buďte zodpovední voči svojmu okoliu. Čisté a pekné prostredie je vizitkou nás všetkých.

 

Viac
Vydávanie hlasovacích preukazov pre 2.kolo prezidentských volieb
02.04.2024
Druhé kolo prezidentských volieb sa uskutoční túto sobotu 6.apríla 2024. Volebné miestnosti budú otvorené od 7:00 – 22:00 hod. Zatiaľ čo pri parlamentných voľbách bola možnosť voliť aj zo zahraničia, prezidenta je možné voliť len na území Slovenska.
 
Nemusíte sa však nutne nachádzať iba v mieste svojho trvalého bydliska. Dôležité je vybaviť si hlasovací preukaz. Hlasovací lístok tak budete môcť vhodiť do urny v akejkoľvek volebnej miestnosti na Slovensku.
 
O vydanie hlasovacieho preukazu môžete v Mestskej časti Košice – Sídlisko KVP požiadať osobne na miestnom úrade – v kancelárii č.102 najneskôr do piatka 5.4.2024 do 12:30 hod.
 

 

Viac
Vyhlasujeme súťaž pre deti o najkrajšie veľkonočné vajíčko
26.03.2024

Hľadáme najkrajšie a najoriginálnejšie veľkonočné vajíčko, ktoré vyrobia vaše deti! Nech už je maľované, háčkované, voskované, vyšívané alebo vyrobené zo zvyškov papiera či dreva - dôležité je, aby bolo VAŠE!
 

Ako sa zapojiť do súťaže? Pridajte fotku veľkonočného vajíčka vašej malej umelkyne alebo umelca do komentára pod príspevkom na Facebooku: Mestská časť Košice - Sídlisko KVP. Fotka s najväčším počtom LIKE-ov bude odmenená.

Súťaž vyhodnotíme v stredu 3.4.2024. Tešíme sa na vaše výtvory!

Viac
Oznamujeme Vám, že Miestny úrad Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP bude v utorok 2.4.2024 z technických príčin pre verejnosť zatvorený.
 
K dispozícii vám budeme opäť v stredu 3.4.2024.
 
Za pochopenie ďakujeme.

 

Viac
26.03.2024

Dňa 26.03.2024 bude Východoslovenská vodárenská spoločnost VVS, a.s. odstraňovať poruchu na vodovodnom potrubí na Húskovej ulici č.1

Bez vody budú ulice Húskova, Zombova v čase cca od 10:00 do 15:00 hod.

Ďakujeme za pochopenie  

Viac
25.03.2024

Mestská časť Košice – Sídlisko KVP v súlade s § 30 ods. 5 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje Zápisnice okrskových volebných komisií o priebehu a výsledku hlasovania vo volebných okrskoch - voľby prezidenta Slovenskej republiky konané 23.03.2024

Viac
predchádzajúce | nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!