4.ročník participatívneho rozpočtu

Po úspešných troch ročníkoch spúšťame na Sídlisku KVP v poradí 4.ročník participatívneho rozpočtu. A to znamená jediné – príležitosť pre Vás, ako svojim nápadom zlepšiť život v našej mestskej časti.
 
Projekty môžete zasielať prostredníctvom stránky www.sidliskokvp.hlasobcanov.skdo 18.októbra v dvoch kategóriách:
  • Občianske projekty - do výšky 2 000 eur, ktorých realizácia bude vo Vašich rukách.
  • Zadania pre mestskú časť - do výšky 5 000 eur, ktorých realizácia bude prebiehať v réžii mestskej časti.
Registráciu je potrebné urobiť každý rok nanovo. Môžete použiť rovnaký mail aj heslo ako v minulom roku. Zapojte sa do rozhodovania o tom, kam poputujú peniaze z rozpočtu mestskej časti.
 
Dobré nápady môže pridať každý jeden z Vás. Podporíte tým rozvoj miesta v ktorom žijete, a to sa predsa vždy oplatí.

 

[Predstavujeme Vám občianske projekty za ktoré môžete hlasovať]
Na stránke www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk prebieha aktuálne hlasovanie za originálne nápady štvrtého ročníka participatívneho rozpočtu, ktoré sa o rok môžu stať realitou.
 
Svoj hlas môžete odovzdať 3 občianskym projektom a 3-4 zadaniam pre mestskú časť. Prinášame Vám podrobnejší prehľad občianskych projektov.Vyhrať môže v tejto kategórii 5 projektov s najväčším počtom hlasov.
 
Ak ste ešte nehlasovali, vyberte si svojho favorita a podporte ho. Hlasovanie potrvá do 30.novembra.

 

Viac
[Predstavujeme Vám zadania pre mestskú časť, za ktoré môžete hlasovať]
Na stránke www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk prebieha do 30.novembra hlasovanie za originálne nápady štvrtého ročníka participatívneho rozpočtu, ktoré sa o rok môžu stať realitou. Svoj hlas môžete odovzdať 3 až 4 zadaniam pre mestskú časť a 3 občianskym projektom.
 
Prinášame Vám podrobnejší prehľad projektov v kategórii zadania pre mestskú časť. Vyhrať môžu v tejto kategórii 2 projekty s najväčším počtom hlasov .

 

Viac
[Predstavujeme vám víťazné projekty 4.ročníka participatívneho rozpočtu]
Predstavujeme Vám víťazné projekty štvrtého ročníka Participatívneho rozpočtu na Sídlisku KVP! Rozhodli ste o nich Vy všetci, ktorí ste sa zapojili do hlasovania a podporili svojho favorita.
 
V kategórii občianske projekty uspeli:
  • Oriešky veveričky ryšky, Počet hlasov: 579 hlasov
  • TVORÍME farebné KVP II, Počet hlasov: 571 hlasov
  • Pestujme zeleninu v škole, Počet hlasov: 521 hlasov
  • Rozhýbme telo aj ducha pohybom, Počet hlasov: 362 hlasov
  • Pohybom k zdravému životnému štýlu, Počet hlasov: 350 hlasov
V kategórii zadania pre mestskú časť uspeli:
  • Náučný EkoPark KVP, Počet hlasov: 837 hlasov
  • Zimná Pohoda: Výnimočné Vianoce na Sídlisku KVP, Počet hlasov: 725 hlasov
Gratulujeme predkladateľom víťazných projektov ale zároveň všetkým žiadateľom, ktorí sa zapojili so svojim originálnym nápadom. Tešíme sa na realizácie projektov v roku 2024. Aj vďaka Vám sa nám tu bude opäť žiť o čosi lepšie. Celkové výsledky si môžete pozrieť na stránke - www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk.

 

Viac

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!