2.ročník participatívneho rozpočtu

19.08.2021
Po úspešnom prvom ročníku spúšťame na sídlisku KVP druhý ročník participatívneho rozpočtu.
Ak máte zaujímavý nápad ako zlepšiť život v našej mestskej časti využite túto jedinečnú príležitosť a pošlite nám ho prostredníctvom stránky sidliskokvp.hlasobcanov.sk.
 
Nápady môžete pridávať do 30.septembra v dvoch kategóriách:
1. Občianske projekty - do výšky 2 000 eur, ktorých realizácia bude v rukách obyvateľov. Podporených bude 5 projektov, každý v sume do 2 000 eur.
 
2.Zadania pre mestskú časť - do výšky 5 000 eur, ktorých realizácia bude prebiehať v réžii mestskej časti. Podporené budú 2 projekty, vo výške do 5 000 eur.
 
Dobré nápady môže pridať každý jeden z vás. Podporíte tým rozvoj miesta v ktorom žijete, a to sa predsa oplatí.

 

Viac
02.09.2021
Komunitná záhrada? Zaujímavé podujatie? Atraktívnejší verejný priestor? S akýmkoľvek nápadom sa môžete zapojiť do projektu participatívneho rozpočtu do konca septembra na stránke: www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk.
 
Na svoj občiansky projekt môžete získať 2 000 eur alebo pošlite zadanie pre mestskú časť do 5 000 eur. Víťazné nápady, ktoré občania podporia v hlasovaní, budú realizované v roku 2022.
 
Tešíme sa na Vaše projekty v prospech nášho sídliska.

 

Viac
16.10.2021
Mestská časť pokračuje v participatívnych stretnutiach s obyvateľmi s názvom "Spoločný plán".
 
Najbližšie sa uvidíme už budúci týždeň v stredu 22.septembra o 17:00 hod. v zasadačke miestneho úradu (Trieda KVP1).
 
Témou bude Participatívny rozpočet. Povieme Vám všetko dôležité, čo potrebujete vedieť, ak sa chcete zapojiť do aktuálneho druhého ročníka. Vysvetlíme Vám celý proces od začiatku až po samotnú realizáciu a zodpovieme na všetko, čo chcete vedieť.
 
Podujatie bude prebiehať v režime OTP. Tešíme sa na Vás.
Viac
22.09.2021
Každý človek sa môže podieľať na zlepšení života na našom sídlisku. Touto vetou začínalo dnešné stretnutie s obyvateľmi na tému participatívneho rozpočtu. Práve ten je skvelým nástrojom na realizáciu vašich nápadov. Aktuálne beží na stránke www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk druhý ročník, do ktorého sa môžete zapojiť.
 
Tí, ktorí na stretnutie prišli sa od starostu mestskej časti podrobne dozvedeli ako to celé funguje od podania samotného návrhu až po jeho realizáciu. Zdôraznil, že vyplnenie formulára je veľmi jednoduché a miestny úrad je plne k dispozícii tým, ktorí potrebujú pomôcť.
 
Ako dnes viackrát odznelo, neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť vybudovať z nášho sídliska krajšie miesto pre život. Na svoj projekt môžete získať 2 000 alebo 5 000 eur.
 
Veríme, že ste sa dozvedeli odpovede na vaše otázky a nejasnosti, pretože sme tu pre vás. Ďakujeme, že ste prišli.
Ak ste dnes nemohli prísť, ale táto téma vás zaujíma, už čoskoro si budete môcť pozrieť záznam zo stretnutia. Prajeme pekný večer.

 

Viac
28.09.2021
Už len do štvrtka - 30.septembra máte možnosť poslať svoj nápad na stránke - www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk a zapojiť sa tak do druhého ročníka participatívneho rozpočtu.
 
Na svoj občiansky projekt môžete získať 2 000 eur alebo pošlite zadanie pre mestskú časť do 5 000 eur. Víťazné nápady, ktoré občania podporia v hlasovaní, budú realizované v roku 2022 .
 
Neváhajte už ani sekundu a využite túto jedinečnú príležitosť ako zlepšiť priestor vo vašom okolí z rozpočtu mestskej časti.
Dajte o tom vedieť aj svojim známym či susedom. Ďakujeme.

 

Viac
01.10.2021
Pridávanie nápadov v rámci druhého ročníka participatívneho ročníka na sídlisku KVP je ukončené.
Zaevidovali sme od Vás dokopy v oboch kategóriách 23 nápadov, z čoho máme veľkú radosť. Aj to je znakom toho, že Vám na našom sídlisku záleží.
 
Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili! V mesiaci október zasadne odborná komisia, ktorá posúdi realizovateľnosť prihlásených projektov a rozhodne o tom, ktoré postúpia do hlasovania. O všetkom Vás budeme priebežne informovať tak, ako doteraz.
 
Želáme krásny záver týždňa. Máme radosť, že sa zapájate do participatívnych procesov, ktoré pre Vás robíme.

 

Viac
07.10.2021
Už od pondelka 1.novembra spúšťame na stránke wwww.sidliskokvp.hlasobcanov.sk hlasovanie v rámci druhého ročníka participatívneho rozpočtu. Prehiehať bude do 15.novembra. Dokopy bolo podaných 23 projektov. Hodnotiaca komisia posúdila ich realizovateľnosť a do hlasovania vybrala 7 občianskych projektov a 8  zadaní pre mestskú časť.
 
Predstavujeme Vám nápady, ktoré postúpili medzi občianske projekty, prezrite si ich prehľad. Je z čoho vyberať!
Chystajte si mobily, lebo aj Váš hlas závaží.

 

Viac
29.10.2021
V rámci druhého ročníka participatívneho rozpočtu budete môcť už od pondelka 1.novembra posielať svoje hlasy v dvoch kategóriách.
 
Predstavujeme Vám zadania pre mestskú časť, ktoré postúpili do hlasovania. Prezrite si ich prehľad.
 
Aj v tomto roku boli podané zaujímavé a inovatívne nápady, ktoré spríjemnia život v našej mestskej časti. Veríme, že nájdete svojich favoritov a budete za nich hlasovať.

 

Viac
30.10.2021
V pondelok 1.novembra spúšťame hlasovanie v rámci druhého ročníka Participatívneho rozpočtu na sídlisku KVP.
 
Hlasovanie je veľmi jednoduché a zaberie vám pár minút.
 
  • Svoj hlas môžete odovzdať 3 občianskym projektom a 3 až 4 zadaniam pre mestskú časť.
  • Vaše hlasy budú zarátené po zadaní SMS kódu, ktorý obdržíte po vyplnení krátkeho dotazníka.
  • Hlasovanie je bezplatné, je len na Vás, ktoré nápady podporíte.
  • Hlasovať môžete cez 1 telefónne číslo len raz.
V hre je 15 originálnych nápadov, z toho 7 občianskych projektov a 8 zadaní pre mestskú časť.
  1. OBČIANSKE PROJEKTY sú nízko nákladové nápady, ktoré realizujú občania (podporených bude 5 projektov, každý sumou do 2 000 €).
     
  2. ZADANIA PRE MESTSKÚ ČASŤ sú nákladovo vyššie nápady, ktoré realizuje mestská časť (podporené budú 2 zadania, obe v sume do 5 000 €).
VY rozhodnete o tom, ktoré nápady sa stanú v budúcom roku realitou. Veríme, že podporíte svojich favoritov a na sídlisku nám pribudnú opäť krásne a inovatívne projekty.

 

Viac

Predstavujeme vám víťazné projekty druhého ročníka Participatívneho rozpočtu na sídlisku KVP! Rozhodli ste o nich Vy všetci, ktorí ste sa zapojili do hlasovania a podporili svojho favorita. Odovzdaných bolo dokopy až 8649 hlasov.

Gratulujeme predkladateľom víťazných projektov ale zároveň všetkým žiadateľom, ktorí sa zapojili so svojim originálnym nápadom.Tešíme sa na realizácie projektov v roku 2022.

Celkové výsledky si môžete pozrieť aj na webovej stránke - sidliskokvp.hlasobcanov.sk.

Ďakujeme, že Vám záleží na mieste, v ktorom žijete.

Viac
nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!