1.ročník participatívneho rozpočtu

Máte nápad ako zlepšiť naše Sídlisko KVP?

Od 1.júla až do 31.augusta ho môžete prihlásiť do projektu participatívneho rozpočtu v dvoch kategóriách.


Občianske projekty - do výšky 2 000 eur, ktorých realizácia bude vo vašich rukách.

Zadania pre mestskú časť - do výšky 5 000 eur, ktorých realizácia bude v réžii mestskej časti.

Zaregistrujte sa na www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk, pridajte váš nápad a spolurozhodujte o tom, kam pôjdupeniaze z rozpočtu mestskej časti v roku 2021.

Dobré nápady môže pridať každý jeden z vás. Neváhajte. Určite sa oplatí dať myšlienky na papier. Podporíte tým rozvoj našej mestskej časti aj susedskú komunitu zároveň.

Viac

Víkend ako i nepriaznivé počasie sa dá využiť rôzne. Napríklad aj podaním svojho nápadu na - sidliskokvp.hlasobcanov.sk. Čo poviete?

Nenechajte svoje myšlienky len pre seba, prejdite si ich so susedmi či známymi, vyplňte formulár a možno váš nápad zlepší prostredie, v ktorom tu spoločne žijeme.

Ak vám niečo nie je jasné alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa nás obrátiť. Do participatívneho rozpočtu sa môžete zapojiť do konca augusta. Využite to.

Viac

Ostáva posledných 8 dní! Každý deň vám pre inšpiráciu predstavíme výsledok participatívneho rozpočtu z rôznych miest na Slovensku.

Je najvyšší čas nenechať si nápad na zlepšenie života v mestskej časti iba pre seba ale prihlásiť na - sidliskokvp.hlasobcanov.sk a zapojiť sa tak do projektu participatívneho rozpočtu.

Ak potrebujete poradiť alebo pomôcť s vyplnením formulára, neváhajte nám napísať správu alebo volajte na 055/ 789 06 37 alebo 055/ 789 06 16.

Tešíme sa na vaše nápady!

Viac

Posledné dni vám ostávajú na podávanie vašich projektov. Neváhajte a prihláste svoj nápad na: https://sidliskokvp.hlasobcanov.sk/. Inšpirujte sa nápadmi z iných miest.

Ako môžete pridať svoj nápad?

Svoj nápad na zlepšenie služieb alebo verejného priestoru v mestskej časti KVP môžete pridať v dvoch kategóriach - občianske projekty alebo zadania mestskej časti.

Ak potrebujete poradiť, pomôcť s vyplnením formulára alebo niečo vysvetliť, zastavte sa u nás na miestnom úrade alebo nám zavolajte na 055 789 06 37/16. Radi vám pomôžeme.

Viac
Dnes do polnoci máte poslednú šancu podporiť projekty v rámci prvého ročníka participatívneho rozpočtu na sídlisku KVP.
Ak ste ešte nezahlasovali, neváhajte a kliknite na - www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk a vyberte 3 občianske projekty a 3 zadania pre mestskú časť.
 
O tom, ktoré nápady sa stanú realitou rozhodnete práve vy. Každý z projektov svojou myšlienkou obohatí naše sídlisko. Je to na vás.

 

Viac
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224