Podujatia na našom sídlisku

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP každoročne pre svojich obyvateľov pripravuje niekoľko desiatok podujatí rôznorodého charakteru. Podujatia kultúrno-spoločenské, športové, komunitné sociálneho charakteru i podujatia pre senirov v Dennom centre mestskej časti na Cottbuskej 36. Viacero z uvedených podujatí organizuje mestská časť so združeniami ako je Laura, Prameň života, Haliganda a s mnohými inými.

 

[Poznáme najkrajšie bytové domy a predzáhradky za rok 2019]

Víťazi súťaže o „Najkrajší bytový dom a jeho okolie“, ktorá prebiehala od júna do septembra sú už známi. Ceny a pamätné listy im v piatok (22.11.) osobne odovzdal starosta mestskej časti Ladislav Lörinc spolu so svojim zástupcom Romanom Matoušekom. Na ocenených čakala v závere slávnostná recepcia, ktorú sme pre nich pripravili.

 

Viac
[Janigovská kvapka krvi]

Pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú a darujte najcennejšiu tekutinu. Príďte v UTOROK (26.11.) do priestorov ZŠ Janigova a urobte dobrý skutok.

Viac
[Podporujeme nádejných futbalistov]
15.11.2019

Odhodlanie, radosť z hry i tímová spolupráca. Aj to ukázali žiaci I. stupňa základných škôl z KVP na Futbalovom turnaji o pohár mestskej časti, ktorý sa uskutočnil v telocvični na ZŠ Janigovej. Ďakujeme všetkým zúčastneným za skvelé futbalové výkony.

Viac
[Pozývame Vás: Uvítanie novorodeniatok]

Milí rodičia,

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP Vás pozýva pri príležitosti narodenia Vášho dieťatka na „Uvítanie novorodeniatok“ pre deti narodené v období od 1. mája 2019 do 31. augusta 2019, ktoré sa uskutoční dňa 25. októbra 2019 (piatok) v čase od 14:00 hod. do 18:00 hod. v priestoroch zasadacej miestnosti miestneho úradu.

Tešíme sa na Vás!

Viac
[Zbierka Otvor svoje srdce pomôže rodinám v núdzi]

Dávame Vám do pozornosti verejnú zbierku Otvor svoje srdce, ktorá sa uskutoční vo štvrtok (17.10.) pri príležitosti Svetového dňa boja proti chudobe.

Výťažok bude použitý na zabezpečenie dôstojných podmienok života rodín a ľudí v núdzi v krízových centrách v Košiciach.

Viac
[POZOR! ZMENA TERMÍNU - TURNAJ V MINIFUTBALE MUŽOV]
04.10.2019

Kvôli nepriaznivej predpovedi počasia sa ,,Turnaj o pohár mestskej časti v minifutbale mužov" PRESÚVA ZO SOBOTY (5.10.) na SOBOTU (9.11.). Zápasy sa odohrajú v telocvični na ZŠ Starozagorskej 8. 

Uzávierka prihlášok - streda (6.11.)

Tešíme sa na Vás.

Viac
[Úvodný ročník STREETBALL Turnaja na KVP dopadol na výbornú]

V Drocárovom parku sa v poslednú septembrovú sobotu (28.9.) stretli fanúšikovia Streetbalu všetkých vekových kategórií. Pilotný ,,Turnaj o pohár mestskej časti" prilákal aj napriek nepriaznivej predpovedi počasia mladých, starších, amatérov i profesionálnych hráčov, ktorí si zahrali v troch súťažných kategóriách.

 

Viac
[Pozývame Vás: Turnaj o pohár MČ Košice - Sídlisko KVP v minifutbale mužov]

Všetkých priaznivcov a fanúšikov futbalu srdečne pozývame na ,,Turnaj o pohár mestskej časti v minifutbale mužov", ktorý sa uskutoční v sobotu 5.10.2019.

Stretneme sa v Športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici o 10:00hod.

Uzávierka prihlášok - streda (2.10.)

Tešíme sa na Vás.

Viac
[Ďakujeme, že Vám záleží na našom sídlisku a pomohli ste nám ho upratať]

Akciu s názvom “Deň čistého KVP” prišlo v sobotu (21.9.) podporiť niekoľko desiatok ľudí. Dobrovoľníci boli rozdelení do 7mich skupín, vyčistili detské ihriská, autobusové zastávky, areály škôl, okolia nákupných centier ale i okrajové časti sídliska.

 

Viac
[Príďte osláviť 6.narodeniny komunitnej záhrady Výmenníka Wuppertálska]

Komunitná záhrada Výmnenníka Wuppertálska oslavuje už túto sobotu (14.9.) svoje 6-te narodeniny. Príďte si spríjemniť víkend a zabaviť sa spolu so svojimi známymi.

Viac
predchádzajúce | nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!