Podujatia na našom sídlisku

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP každoročne pre svojich obyvateľov pripravuje niekoľko desiatok podujatí rôznorodého charakteru. Podujatia kultúrno-spoločenské, športové, komunitné sociálneho charakteru i podujatia pre senirov v Dennom centre mestskej časti na Cottbuskej 36. Viacero z uvedených podujatí organizuje mestská časť so združeniami ako je Laura, Prameň života, Haliganda a s mnohými inými.

[Fašiangové hody na KVP lámali očakávané rekordy]

Pred nástupom 40-dňového pôstu ste v sobotu (22.2.) mohli zažiť pravú fašiangovú atmosféru aj na našom sídlisku. Bolo to vôbec po prvýkrát, čo na KVP ožili tieto zvyky a tradície, ktoré k nám prilákali približne 2500 ľudí! 

Toto podujatie sme sa rozhodli zorganizovať aj práve preto, aby sme si pripomenuli, ako kedysi žili naši predkovia a ako sa zabávali. Niektorí si určite pamätáte tradičné dedinské zabíjačky a veselice, ale tie mladšie ročníky už takú možnosť nemali.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, učinkújúcim, hosťom, dobrovoľníkom, sponzorom ako i organizátrom.

Viac
[KVP OŽIJE TRADÍCIAMI, BUĎTE S NAMI V SOBOTU PRI TOM]

Spev, muzika a dobré jedlo. O tom sú FAŠIANGY!

Na našom sídlisku si ich atmosféru budete môcť vychutnať už v sobotu (22.2.) od 12:00-17:00hod v Drocárovom parku.

Tešiť sa môžete na zabíjačkové špeciality a rôzne pochutiny. Do tanca Vám zahrajú folkloristi z celého Košického kraja, chýbať nebudú ani atrakcie pre najmenších. 

Ak ešte nemáte program na sobotu, toto je ideálna príležitosť ako si ju užiť v kruhu svojich priateľov s chutným jedlom a dobrou hudbou. A samozrejme s nami.

Tešíme sa na Vás!

 

Viac
[Pozývame Vás na Fašiangové hody!]
26.01.2020

Spev, muzika aj dobré jedlo. O tom sú FAŠIANGY! Jedinečné tradície spojené s týmto veselým obdobím prvýkrát ožijú aj na KVP. Pozývame Vás na FAŠIANGOVÉ HODY.

Pochutiť si na tradičnej zabíjačke, ale aj sladkých pampušíkoch (šiškách) budete môcť už v SOBOTU 22.2. 2020 v Drocárovom parku v čase od 12:00-17:00 hod. Chýbať nebude skvelá folklórna hudba a na svoje si prídu aj tí najmenší, pre ktorých budú pripravené rôzne atrakcie.

Tešíme sa sa na Vás!

Viac
[Kvp-čkári opäť vymenili čižmy za korčule]
25.01.2020

Sobotné popoludnie v Aréne Sršňov patrilo KVP-čkárom. Bezplatné verejné korčuľovanie Vás využilo dokopy 207!
Radosť a nadšenie takmer stovky detí ovládlo celú halu. Možno aj preto, že hneď pri vstupe dostali sladké prekvapenie, aby mali dostatok energie na celú hodinku korčuľovania.

Ak sa Vám dnes nepodarilo prísť, nevadí. Bezplatné verejné korčuľovanie pre obyvateľov KVP je zarezervované ešte na ďalších 7 sobôt!

Viac
[KVP-čkári ovládli Arénu Sršňov]

Odštartovali sme sériu 9 sobôt, počas ktorých si môžete prísť BEZPLATNE zakorčuľovať do Arény Sršňov. Vstup je pre KVP-čkárov ZDARMA v čase od 15:00-16:00 hod. 

Na úvodné korčuľovanie (25.1.) Vás prišlo viac ako 220! Máme z toho radosť, že ste to využili a prišli si spolu so svojimi rodinami aktívne oddýchnuť. Pozrite si rozpis ďalších termínov spolu s organizačnými pokynmi. 

Viac
[KVP na ľade! Pozývame Vás na verejné korčuľovanie]

Aj tento rok sme v Aréne Sršňov na Drábovej ulici zarezervovali niekoľko dní, počas ktorých si môžete prísť zakorčuľovať úplne ZADARMO.

Plocha je pre Vás vo vybraných termínoch k dispozícii v čase od 15:00-16:00 hod. Stačí si so sebou priniesť občiansky preukaz a dobrú náladu.

Využite túto možnosť a najmä užite si to. Vidíme sa na ľade už najbližšiu sobotu - 18.1.2019.

 

Viac
[Výťažok zo zbierky z vianočných trhov poputoval Nadácii Úsmev ako Dar]

Výťažok zo zbierky, ktorú ste mohli dobrovoľným príspevkom podporiť počas našich dvojdňových vianočných trhov, sme odovzdali zástupkyni Nadácie Úsmev ako Dar.

Vyzbieralo sa 1011,41 eur, ktoré ďalej poputujú na pomoc rodinám v núdzi.

Ďakujeme veľmi pekne každému z Vás, že myslíte aj tých, ktorí to potrebujú.

Viac
[Pozývame Vás na 24 hodinové NONSTOP korčuľovanie]

Srdečne Vás pozývame na športové podujatie NON-STOP 24 HODINOVÉ KORČUĽOVANIE, ktorého spoluorganizátorom je aj naša mestská časť Košice-Sídlisko KVP.

Akcia sa uskutoční v piatok (27.12.2019) v čase od 16.00 hod. a potrvá do soboty (28.12.2019) 16.00 hod. už tradične v T – Systems Športovo – zábavnom areáli, na Alejovej 2 v Košiciach.

Spoločne sa pokúsime prekonať súčasný svetový rekord NON STOP 24 hod. korčuľovania (6043 km) a slovenský rekord v počte účastníkov na ľade (1610 korčuliarov).

Vítané sú všetky vekové kategórie!

Viac
[KVP ožilo vianočnou atmosférou - ĎAKUJEME, že ste prišli]

Vôňa čerstvej kapustnice, sladká chuť horúceho punču, halászlé, ale aj koledy či stánky s domácimi výrobkami. A čo je najdôležitejšie - dobrá nálada a usmiate tváre ľudí. Aj takto vyzerali tohtoročné VIANOCE na KVP, ktoré boli naozaj tradičné!

Svoje tradície a zvyky nám prostredníctvom jednotlivých folklórnych vystúpení predviedli rôzni hudobníci z celého Košického kraja. Zastúpenie mal Abov, Gemer, Spiš i Zemplín. Zavinšovali aj detí z našich materských a základných škôl.

Ďakujeme všetkým učinkujúcim, sponzorom i Vám našim úžasným KVP-čkárom, ktorí ste boli hlavnou súčasťou našich VIANOC.

Viac
[Do knižnice sme odovzdali najnovšie tituly, prednášal aj známy umelecký knihár]

Čitatelia z nášho sídliska majú dôvod na radosť. Pobočka Verejnej knižnice Jána Bocatia so sídlom na Hemerkovej ulici sa rozrástla o knižné novinky domácich i zahraničných autorov.

Postaralo sa o to vedenie mestskej časti, zamestnanci úradu, poslanci i členovia komisií, ktorí na vlastné náklady zakúpili nové tituly s prihliadnutím na potreby knižnice. Touto vianočnou nádielkou sme chceli podporiť jej fungovanie a spraviť niekomu radosť.

Viac
predchádzajúce | nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!