REVITALIZÁCIA DŽEMOBARU

IDEA:

Navrhovaná rekonštrukcia mení funkciu a charakter budovy. Pôvodnou funkciou budovy bola požičovňa športových potrieb. Stavba sa nachádza na sídlisku v Drocárovom parku, a podľa súčasných plánov sa má celá zóna zmeniť na športový areál s multifunkčným ihriskom a vybudovaným oddychovým zázením. 

FILOZOFIA:

V rámci investícií chceme v tomto priestore vytvoriť kľudnú relaxačnú oddychovú zónu pre všetkých obyvateľov sídliska. Objekt bude po prestavbe slúžiť ako komunitná kaviareň pre občanov mestskej časti a jej návštevníkov. Kaviareň bude mať rozšírenú využiteľnosť na organizovanie prednášok a workshopov.

POŽIADAVKY

  • ponechaný hlavný vstup na súčasnom mieste
  • po zmene dispozície zabezpečiť dobudovanie dvoch vedľajších vstupov
  • zväčšiť okenné otvory, aby sa v odbytovej časti kaviarne zabezpečil nerušený výhľad do parku a na priľahlé ihriská
  • po výmena strešnej krytiny má byť skladba strechy nahradená extenzívnou zeleňou
  • po odstránení dlažby na terase a časti asfaltu v mieste novej terasy ujednotiť exteriérový povrch
  • časť terasy prestrešiť markízou

Dokumenty na stiahnutie

REVITALIZÁCIA DŽEMOBARU
veľkosť: 3.72 MB
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!